Про Арбат

23 листопада 2008 року після трирічної реконструкції будівлі та забудови двору по вул. В.Мономаха (Московська), 5, відбулося відкриття сучасного Торгового Центру «АРБАТ НА МОСКОВСЬКІЙ», розташованого в самому центрі міста Дніпро по вул. В.Мономаха (Московська), 5.

ТЦ «Арбат на Московській» — гідна архітектурна прикраса нашого міста, дбайливо відтворене професіоналами. Будівля відноситься до цінної історичної забудови, яка є візитною карткою міста Дніпро. Історія споруди бере свій початок в1890-х роках. Сьогодні ж, перед нами красива світла будівля старого Катеринослава, з трьома аттиками над вінчаючим карнизом. Нижній поверх більш сучасний — обробка виконана італійським гранітом з витонченим козирком, підсвічування будівлі також унікальна, тут ви не побачите освітлювальних приладів, тільки м'який струм світла, що підкреслює пікантність і таємничість старовини.

Основною філософією є створення універсальності торгового місця, де покупець відчуває себе бажаним і улюбленим партнером, а продавець отримує найкращі можливості для подання та реалізації своїх товарів. Внутрішні інтер'єри центру відрізняються організацією простору торгових залів, спрямованої на раціональне використання торгових площ і зручною графікою руху покупців.

ТЦ «Арбат на Московській» являє собою унікальний альянс сервісу та доступності. Вибір оздоблювальних матеріалів обумовлений прагненням створити в інтер'єрі атмосферу старого міста. Цій же меті підпорядкована організація освітлення торгових залів. Для зручності покупців і персоналу передбачені кліматичні установки, ескалатори, ліфти і інше санітарно-технічне обладнання.

Загальна площа торгового центру складає близько 3 000 кв. м., з них 2 500 кв. м. — торгових площ, розташованих на чотирьох поверхах.

В торговому центрі «Арбат на Московській» широко представлені такі групи товарів:

  • жіночий одяг
  • одяг чоловічий
  • послуги
  • кафе
  • товари для дітей
  • сувеніри та подарунки
  • відділення банку

Ми впевнені, що в найближчому майбутньому торговий центр стане популярним і зручним місцем для покупок жителів і гостей нашого міста.

 
© 2021 Торговий центр «Арбат» вул. В.Мономаха, 5
м. Дніпро
Україна, 49000
телефон: (056) 745-61-57
ел. пошта: info@arbat.dp.ua
Дизайн — Євген Банних
Розробка — Artmedia Adv.